Wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » dGCS Biznesmen

dGCS Biznesmen

dGCS BiznesmenOprogramowanie przeznaczone do sprzedaży w mikro i małych firmach. Wystawiają dokumenty sprzedaży towarów i usługi (wszystkie rodzaje faktur, paragchunki i wiele innych).

Prowadzenie stanów magazynowych

Programy do produkcji

Programy do prowadzenia księgowości dla firm i biur rachunkowych
, które obowiązuje podatkowa księga przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany  lub księga handlowa. Wspomagają one obsługę działów księgowości w firmach handlowych, usługowych czy produkcyjnych o różnym profilu działalności, w biurach rachunkowych oraz innych organizacjach. Poniżej prezentujemy dwie kategorie programów księgowych wg przeznaczenia:
  • podatkowa księga przychodów i rozchodów lub ryczałt - ułatwią księgowanie oparte na księdze przychodów i rozchodów z ewidencją sprzedaży i zakupów VAT lub ewidencją ryczałtową oraz środków trwałych.
  • księgi rachunkowe - służą do prowadzenia ksiąg rachunkowych z ewidencją VAT oraz środków twałych.

Kadry i płace. Nowoczesne, funkcjonalne programy kadrowo-płacowe, wspomagające pracę działów kadr i rachuby płac w firmach o dowolnym profilu działalności i dowolnej wielkości, biurach rachunkowych oraz innych organicjach. Programy do kadr i płac, w znacznym stopniu ułatwią Państwu prowadzenie ewidencji kadrowej, rozliczeń z US i ZUS oraz naliczanie wynagrodzeń - bez względu na rodzaj wynagrodzenia czy czasu pracy. Doskonale sprawdząją się w pracy na jednym stanowisku, jak i podczas pracy w sieci.

Programy księgowe dla biur rachunkowych
Nasze programy księgowe dla biur rachunkowych ułatwią pracownikom tych firm realizację usług oraz pomogą zadbać o porządek w dokumentach. Są przeznaczone zarówno dla mniejszych, jak i większych przedsiębiorstw. Łatwość obsługi i wyposażenie w różnorodne funkcje sprawia, że nasze oprogramowanie jest niezwykłe przydatne i optymalizuje codzienne działania firmy. Dzięki niemu wykonywanie takich działań, jak np. prowadzenie księgi przychodów i rozchodów czy ewidencji VAT przebiega szybciej, a wszystkie niezbędne dane są przechowywane w jednym miejscu na komputerze, co oszczędza miejsce w biurze, jednocześnie zapewniając im bezpieczeństwo.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Copyright © Soft Technika - Wszelkie prawa zastrzeżone. - Realizacja: TechnikaReklamy.pl