Wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » PROGRAMY ANTYWIRUSOWE » eScan » eScan Anty-Virus

Szukaj po producentach

eScan Anty-Virus

eScan Anty-Virus

eScan

Dostępność:Aktualnie niedostępny

Czas wysyłki:24 godziny

Koszt wysyłki:od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Przesyłka elektroniczna - 0,00 zł

Stan produktu:Nowy

Rodzaj licencji:ESD

Komputery
Okres licencjonowania

Cena: 46,50 zł

Chwilowo niedostępny

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Wymagania
  • Testuj
  • Recenzje produktu (0)
eScan Anty-Virus
Jedno z najlepszych na rynku oprogramowań antywirusowych! Specjalnie zaprojektowane rozwiązanie eScan Antywirus dla użytkowników domowych jest kompleksowym zestawem funkji Anti-Virus i Content Security Solution, które zapewniają ochronę pro aktywną chronionych komputerów przed złośliwym oprogramowaniem i innymi zagrożeniami, takimi jak wirusy, spyware, adware, keyloggery, rootkity, botnety, hakerami i spamem. Twój komputer jeszcze nigdy nie był tak bezpieczny!
 

Zalety oprogramowania eScan Anty-Virus:

Inteligentna ochrona proaktywna Advanced Virus Control 
Dzięki nowej technologii Advanced Virus Control i wysoce wyrafinowanych algorytmów heurystycznych, eScan zapewnia skuteczną ochronę w czasie rzeczywistym przed stale tworzonym złośliwym oprogramowaniem typu malware. Ponadto wykrywa i ostrzega użytkowników o aplikacjach, które zachowują się w podejrzany sposób, zapewniając tym samym ochronę przed zagrożeniami typu zero-day.

Ochrona w czasie rzeczywistym Real- time Protection 
eScan monitoruje i zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym przed wirusami i innymi zagrożeniami ataków cybernetycznych. Utrzymuje bezpieczny komputer przed infekcjami i zapobiega rozprzestrzenianiu się złośliwego oprogramowania typu malware. Zapewnia ochronę plików / folderów przed złośliwym oprogramowaniem i innymi zagrożeniami sieciowymi w czasie rzeczywistym. eScan skanuje również pliki, które są pobierane z Internetu.

Szybsze Skanowanie na żądanie  Faster On-Demand Scanning 
eScan jest wzbogacony systemami On-Demand Scanner oraz smart Whitelisting Technology, które obejmują inteligentną technologię prowadzącą do szybszego skanowania plików, folderów, pamięci, rejestrów, usług, na wszystkie urządzenia pamięci masowej. Co ważne, pomimo tego ​​wydajność komputera nie ulega zmianie nawet podczas przeprowadzenia gruntownego skanowania systemu. Można go uruchomić w połączeniu z eScan Security Network Cloud Services, co zapewnia maksymalną ochronę przed nieznanymi zagrożeniami w czasie rzeczywistym.

Zaawansowany Dwukierunkowy Firewall
Filtruje, a także monitoruje każdy przychodzący i wychodzący ruch w sieci i chroni go przed wszelkimi rodzajami ataków sieciowych. Technologia ta obejmuje również zestaw predefiniowanych kontroli dostępu, które można dostosować do filtrowania ruchu sieciowego. Blokuje również wszelkie próby skanowania portów przez hakerów.

eScan tryb ratunkowy
Pozwala użytkownikowi na uruchomienie systemu w bezpiecznym środowisku podczas startu bez użycia nośników optycznych. Funkcja ta nie tylko pomaga skanować i czyścić system, ale również pozwala naprawić wprowadzone w rejestrach zmiany przez wirusy i rootkity.


Zaawansowany Anti-Spam
Dzięki zaawansowanemu systemowi Anti-Spam, eScan uniemożliwia bezpieczne odbieranie maili spamowych. Program sprawdza zawartość wychodzących i przychodzące maili, jak również poddaje maile kwarantannie. Ponadto eScan skanuje wszystkie wiadomości e-mail w czasie rzeczywistym w poszukiwaniu wirusów, robaków, trojanów, spyware, adware i innych ukrytych złośliwych programów dzięki potężnej heurystyce napędzanej podwójnym silnikiem antywirusowym. Możesz być spokojny- zagrożenia online są zażegnane przed ich wejściem do sieci za pośrednictwem poczty e-mail.

Zaawansowana kontrola rodzicielska
eScan wykorzystuje bardzo zaawansowane algorytmy oparte na występowaniu poszczególnych słów lub fraz w zawartości stron w sieci  oraz do blokowania stron internetowych zawierających treści pornograficzne lub materiały obraźliwe. Funkcja ta jest bardzo korzystna dla rodziców zapewniając bezpieczeństwo ich pociechom przez uniemożliwianie dzieciom dostępu do serwisów internetowych zawierających szkodliwe treści lub ograniczając ich zawartość.

Ochrona plików i katalogów
Pliki i katalogi są chronione przed modyfikacją przez złośliwe oprogramowanie takie jak wirusy lub inne ataki typu malware.

Ochrona przed zainfekowaniem poprzez port USB
Aktywna ochrona i monitorowanie urządzeń USB zapobiega zainfekowaniu systemu.

Wspierane Systemy operacyjne:
Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP Service Pack 2 lub wyższy / 2000 [ All 32-bit & 64-bit ].

Rekomendowana minimalna konfiguracja: 
1GHz procesor,
1GB pamięci RAM
1GB miejsca wolnego na dysku
Sprawdź skuteczność i szybkość działania programów eScan.
eScan Anty-Virus - Pobierz

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
Copyright © Soft Technika - Wszelkie prawa zastrzeżone. - Realizacja: Cyber-SHOP.dev